0
Grozs

TUKŠS

KOPĀ: 0.00 €
+
0
Kategorijas
Atpakaļ
Noteikumi un nosacījumi
Distances līgums
Noteikumi un nosacījumi

Precēm un cenām, kuras var apskatīt 3f.lv, ir informatīvs raksturs. Neskatoties uz to, ka vairumā gadījumu attēlotās preces lielākoties atbilst to reālajam izskatam, mēs vēlamies jūs informēt, ka tā ir ražotāja fotogrāfija un 3f.lv nav atbildīgs par krāsu, formas vai citu īpašību neatbilstībām.

Ja klients nav pieejams (pa tālruni, e-pastu vai pastu), preces tiek uzglabātas 3 mēnešus. Šā termiņa beigās 3f.lv patur tiesības rīkoties ar precēm pēc saviem ieskatiem. 3f.lv sniegtā informācija nerada nekādas juridiskas saistības starp interneta veikala apmeklētājiem un tā veidotājiem. Produktu cenas ir norādītas EUR. Ir aizliegts publicēt attēlus no 3f.lv bez administrācijas piekrišanas!

Ministru kabineta noteikumi Nr. 255 "Par distances līgumu".

Izmantojot mūsu vietni, lai iegādātos produktus vai pakalpojumus, jūs piekrītat saprast konfidencialitātes politiku un piekrītat sekot līdzi tās izmaiņām. Privātuma politikā ir izskaidrots, kā 3f.lv apstrādā jūsu personas datus, kad jūs izmantojat tīmekļa vietnes pakalpojumus. Šī politika sniedz jums informāciju par to, kādu informāciju mēs izmantojam un aizsargājam. Šī politika attiecas uz visu veidu personas datu apstrādi 3f.lv tīmekļa vietnē. Informācija par datu aizsardzību. Jūs sniedzat mums personisko informāciju (vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru, e-pasta adresi, preču vai pakalpojumu saņemšanas adresi), kad esat pieteicies pakalpojuma kontā, zvanot vai sūtot e-pasta vēstules.

Jūsu personas dati tiek automātiski anonimizēti pēc pasūtījuma pabeigšanas (piegāde, atcelšana). Jūs norādāt, kā vēlaties saņemt informāciju par mūsu precēm un pakalpojumiem (nosūtot ziņojumu, pasta adresi vai e-pasta adresi). 3f.lv var iegūt jūsu personisko informāciju kā vietnes lietotāja personisko informāciju tikai no jums personīgi un tikai gadījumā, ja jūs izmantojat mājas lapu (pasūtījumu reģistrācija, sazināšanās ar klientu apkalpošanas dienestu, kad veicat pirkumu vai pakalpojuma atteikumu, vai e-pastu).

Personas datu aizsardzība

Likumā noteiktajos gadījumos 3f.lv var sniegt informāciju trešajām personām. 3f.lv var izmantot tīmekļa vietnes lietotāju savākto informāciju, neidentificējot atsevišķus lietotājus, lai labāk izprastu, kā tīmekļa vietnes tiek izmantotas, kā arī lai pētītu apmeklētāju paradumus.

Kad jūs maksājat par 3f.lv sniegtajām precēm un pakalpojumiem, mēs apkopojam un apstrādājam šādu informāciju: jūsu bankas konta numuru; jūsu bankas iestādes nosaukumu; jūsu tālruņa numuru.

Personas datu aizsardzības noteikumi

Dati ir nepieciešami, lai identificētu personu, pārbaudītu personas maksātspēju un nodotu tos trešai personai citam mērķim. Sniedzot savus personas datus līzinga iegādei, jūs apliecināt, ka dati ir aizpildīti patstāvīgi un ir patiesi.

Personas dati var tikt nodoti valsts iestādēm un valsts institūcijām, tiesībaizsardzības iestādēm (policijai u.c.) tikai nepieciešamības gadījumā un saskaņā ar normatīvajos aktos noteikto tiesisko kārtību. Pēc pasūtījuma apstrādes dati tiek dzēsti no 3f.lv bez saglabāšanas, izņemot datus, kas tiek uzskaitīti saistībā ar pasūtījuma apmaksas apstrādi. Jums ir tiesības iesniegt sūdzību Datu valsts inspekcijai, ja uzskatāt, ka ir pārkāptas jūsu tiesības uz personas datu aizsardzību.

Atgriešanas, kompensācijas, aizvietošanas noteikumi

Noderīgu informāciju par mūsu atgriešanas/atmaksāšanas/aizstāšanas politiku var atrast mūsu FAQ sadaļā.

Maksājuma noteikumi

Ir iespējams samaksāt ar pavadzīmi vai skaidrā naudā, saņemot preces. Drīzumā tiks ieviesti maksājumi ar bankas karti.