0
Grozs

TUKŠS

KOPĀ: 0.00 €
+
0
Kategorijas
Atpakaļ
Piegāde
Piegādes noteikumi
Piegāde ES teritorijā

Visus pasūtījumus nosūtām pēc iespējas ātrāk. Kad pasūtījums ir veikts, to nevar mainīt, tāpēc pirms pirkšanas procesa pabeigšanas to rūpīgi pārbaudiet. Lūdzu, ņemiet vērā, ka norādītais piegādes laiks ir aptuvens. Kad jūsu sūtījums ir nosūtīts, mēs nevaram ietekmēt precīzu piegādes datumu un laiku.

Piegāde uz ES valstīm >

Piegādes izmaksas tiks aprēķinātas jūsu iepirkumu grozā. Izmaksas ir atkarīgas no pirkuma summas un pasta indeksa. Piegādes laiks dažādās valstīs var atšķirties.


Lūdzu, ņemiet vērā:

- Diemžēl mēs nevaram piegādāt sūtījumus uz Gērnsiju, Džersiju vai Menas salu.

- Mēs piegādājam tikai Eiropas Savienībā. Par piegādēm ārpus ES, lūdzu, skatīt. Tālāk sniegta informācija.

Piegāde ārpus ES

Piegādēm ārpus Eiropas Savienības varat izmantot Ex Works. Lūdzu, ņemiet vērā, ka minimālā pasūtījuma summa ir 250 €.

Turpiniet rīkoties šādi >

  1. Nosūtiet e-pastu ar savu pasūtījumu mūsu klientu apkalpošanas komandai. Viņi veiks pasūtījumu jūsu vietā un nosūtīs jums e-pastu ar informāciju par to, kā veikt maksājumu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka kopējai summai tiks pieskaitīta 50 € apkalpošanas maksa, lai segtu administrēšanas un apstrādes izmaksas.
  2. Kad jūsu pasūtījums būs gatavs saņemšanai, klientu apkalpošanas dienesta pārstāvis sniegs jums informāciju par sūtījuma svaru un izmēru, kā arī adresi, kur to var saņemt. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jūsu izvēlētajam pārvadājumu uzņēmumam būs 5 darba dienas*, lai saņemtu jūsu sūtījumu, tiklīdz tas būs gatavs saņemšanai.
  3. Kad jūsu pasūtījums ir gatavs saņemšanai, jums jāsazinās ar izvēlēto piegādes uzņēmumu (piemēram, DHL / FedEx / UPS / DPD), lai vienotos par sūtījuma saņemšanu no mūsu noliktavas un piegādi uz jūsu izvēlēto galamērķi.
  4. Ja jūsu kuģniecības uzņēmums jums nodrošina nosūtīšanas etiķeti, nosūtiet to mums pa e-pastu kopā ar pasūtījuma numuru, lai uz to varētu atsaukties. Tas tiks pievienots jūsu sūtījumam kopā ar pasūtīto produktu iepakojuma sarakstu un rēķinu. Šie dokumenti ir nepieciešami, lai veiktu muitošanu pāri valsts robežām.

* Lūdzu, ņemiet vērā - ja sūtījums netiks piegādāts 5 darba dienu laikā, produkts(-i) tiks atgriezts(-i) noliktavā. Jums tiks atmaksāta nauda par pasūtījumu, taču pakalpojuma maksa netiks atmaksāta.