0
Grozs

TUKŠS

KOPĀ: 0.00 €
+
0
Kategorijas
Termoreģistratori un programmētāji
Cena, €
325.01 € Gab.
Uz grozu
Gateway Logamatic web KM200
Termoreģistratori un programmētāji

Apkurinot mājokli ar gāzes vai elektrisko apkures katlu, vienmēr jārisina jautājums par gāzes un elektrības rēķinu samazināšanu, katla kalpošanas laika pagarināšanu un komfortabla siltuma līmeņa uzturēšanu mājoklī.

Iebūvētais regulators, ar ko ir aprīkots katrs gāzes vai elektriskais sienas apkures katls, ļauj iestatīt ūdens temperatūru apkures sistēmā, bet pie mazākajām āra temperatūras izmaiņām ir jāpārregulē katla termostats. Ņemot vērā ievērojamās āra temperatūras svārstības dienas laikā, jo īpaši ārpus sezonas, šāda temperatūras kontrole pārvēršas par "deju ar tamburīniem".

Praksē neviens tik bieži pie katla nebrauc, attiecīgi apkures sezonas beigās viss šis manuālās regulēšanas režīms nozīmē ievērojamu gāzes un elektrības pārtēriņu, un tas palielina jūsu apkures izmaksas. Tāpēc parasti visi mūsdienu gāzes katli, kā arī elektriskie katli ir aprīkoti ar termostatiem vai nedēļas programmētājiem.

Telpu termostati apkures katliem ļauj regulēt temperatūru telpā, nodrošinot komfortu jūsu mājās. Galu galā varat ietaupīt līdz pat 40 % no mājas apkures izmaksām!

Pieejamība 24/7
Ātra apkalpošana
Zemas cenas
Drošas maksājumu metodes